SOSYAL SORUMLULUK

Geri dönüşüm, atıkların yeniden değerlendirilmesi ve tekrar kullanılması olarak tanımlanabilir. Atıklar, geri dönüşüm yoluyla yeniden işlenerek, farklı ürünler haline getirilir. Bu sayede, doğal kaynakların tükenmesi engellenir ve çevre kirliliği azaltılır.

Sosyal sorumluluk açısından geri dönüşüm, önemli bir katkı sağlar. Geri dönüşüm ile atıkların yeniden değerlendirilmesi, doğal kaynakların tükenmesini azaltır ve çevre kirliliğini engeller. Ayrıca, geri dönüşüm ile üretilen ürünler, çevre dostu olarak kabul edilir ve bu sayede, çevre konularına duyarlı bir şekilde üretim yapılmış olur. Geri dönüşüm, çevre koruma konularına duyarlı bir şekilde üretim yapmak için önemli bir adımdır ve sosyal sorumluluğun bir parçasıdır.

DNS GERİ DÖNÜŞÜM, çevre konularına gerçekleştirdiği projelerle önem vermektedir. Sosyal sorumluluk, sadece firmamız için değil tüm toplumu ilgilendiren ve bu konuda birlikte çalışmayı gerektirecek bir paydadır.

Günümüzde, doğal kaynakların tükenmesi ve çevre kirliliği giderek artmaktadır. Bu nedenle, geri dönüşüm firmamız, atıkların yönetimi ve yeniden değerlendirilmesi için titizlikle çalışır. Bu sayede, atıkların tekrar kullanılması ile doğal kaynakların tükenmesi engellenir ve çevre kirliliği azaltmaya yardımcı olur.